LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Svētdien, 17.martā, noslēdzās Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu futzāla čempionāts trīs līgās. Par spēcīgākās – Elites līgas uzvarētājiem spraigā cīņā kļuva “Evolution Latvia” komanda, tādējādi kļūstot par pirmajiem LIKTA dāvātā ceļojošā kausa turētājiem.

Pirmās futzāla sacensības IT nozarē strādājošajiem tika aizvadītas 2018.gada 22.aprīlī, kad vienas dienas kausa izcīņā 12 komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva “Evolution Latvia” vienība. Šopavasar sperts solis uz priekšu, un turnīram izdevies pulcēt jau 16 vienības, spēlējot divās kārtās.

Aizvadītajā svētdienā tika aizvadītas otrās kārtas spēles, visām komandām sacenšoties pēc spēka trīs līgās – Cerību, Izaicinājuma un Elites.

Kā pirmās rīta cēlienā sacentās Cerību līgas komandas. Pārsteigumi izpalika – uzvarot visos četros mačos pārliecinošu pirmo vietu ieguva priekšsacīkšu neveiksminieki “Tieto”. Otro vietu izcīnīja “TestDevLab”, bet trešo – LVRTC vienība.

Kā otrās laukumā devās Izaicinājuma līgas komandas. Piedzīvojot vienu minimālu zaudējumu – 0:1 pret “Scandiweb”, pirmo vietu tomēr izcīnīja “Also Cloud / Datakom” apvienotā komanda. Lai noteiktu pārējo divu godalgoto vietu ieguvējus, talkā bija jāņem papildrādītāji, konkrētāk – kopējā vārtu attiecība. Tā nedaudz labāka izrādījās “Emergn” vienībai, kamēr “Scandiweb” izcīnīja trešo vietu.

Visbeidzot pēcpusdienā cīņas uzsāka prestižākās – Elites līgas komandas. Zelta godalgas jau priekšpēdējā kārtā nodrošināja “Evolution Latvia”, toties vietu sadalījums no otrās līdz ceturtajai izšķīrās pašā pēdējā mačā starp “C.T.Co” un “Tet” vienībām, turklāt pēdējie bija paši savas laimes kalēji – uzvarot “Tet” izcīnītu kopvērtējuma otro vietu, kamēr zaudējums “atsviestu” uz ceturto pozīciju. Piepildījās otrais scenārijs, par ko lielākais prieks bija sudraba medaļu ieguvējiem “Clarity Labs” un svārstīgu sniegumu demonstrējušajai “Accenture Latvia” vienībai, kas tādējādi izcīnīja trešo vietu.

Uzreiz pēc Elites līgas pēdējā mača notika simboliska apbalvošanas ceremonija, kuras laikā LIKTA prezidente Signe Bāliņa pasniedza “Evolution Latvia” komandas kapteinim Maksimam Jakovļevam ceļojošo kausu, kas tagad uz gadu nonācis “Evolution Latvia” glabāšanā. Bet vēl mirkli pirms tam 100 biļetes uz 7.jūnija Latvijas – Izraēlas spēli par turnīra dalībnieku saziedotajiem līdzekļiem tika pasniegtas Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktoram Kasparam Jasinkevičam.

Turnīra oficiālā apbalvošanas ceremonija notiks 23.martā no pulksten 21:00 klubā un karaoke bārā “Friends”. Ieeja uz pasākumu ar ielūgumiem ("flaieriem")