LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 28. februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zālē Rīgā priekšpēdējo reizi šosezon risinājās turnīrs „Rīgas kauss telpu futbolā zēniem”, kurā piedalījās 2004. gadā dzimušie un jaunāki futbolisti no četriem Rīgas reģiona klubiem: SK „Super Nova”, MLFC „Victoria”, JFC „Skonto”, SK „Babīte”. Arī šoreiz SK „Super Nova” nepiekāpās saviem konkurentiem un pārstāves Rīgu Latvijas reģionu finālsacensībās 2004. gada vecuma grupā 17. martā Grobiņā.

Atbilstoši turnīra reglamentam katra komanda aizvadīja trīs spēles, laukumā pa reizei tiekoties katrai ar katru viena apļa ietvaros.

Pati pirmā spēle šajās sacensībās bija arī pati „karstākā”, kad savā starpā tikās SK „Super Nova” un SK „Babīte” vienības. Vien četras minūtes pirms spēles beigām SK „Super Nova” spēlētājam Gļebam Žalenko izdevās atklāt rezultātu, vienlaikus gūstot izšķirošos vārtus un nodrošinot savai komandai uzvaru.

JFC „Skonto” komandai mačā pret SK „Babīte” uzvara gāja secen, kad pēdējā minūtē vārtus guva Rinalds Grīntāls, spējot “izraut” savai vienībai neizšķirtu. Diemžēl ar to gan nepietika, lai SK „Babīte” ieņemtu otro pozīciju, jo labāka vārtu attiecība sacensībās bija „skontiešu” pusē.

Pašā pēdējā spēlē MLFC „Victoria” turnīra dalībniekiem sagādāja pārsteigumu, jo pirmā puslaika beigās bija vadībā ar 1:0 pret turnīra līderiem. Tomēr jau otrajā puslaikā MLFC „Victoria” komandai nācās atzīt SK „Super Nova” komandas pārākumu, noslēdzot spēli ar rezultātu 1:3 un turnīrā ierindojoties ceturtajā vietā.