LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Skonto” hallē risinājās tradīcijām bagātais apsardzes kompānijas “Strong” organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) atbalstītais minifutbola (6x6) kausa izcīņas turnīrs, kurā 11 dalībnieču konkurencē triumfēja “SQUAD” vienība.

Kā ziņots, turnīra ietvaros dalībnieces uzvarētāju noskaidroja pēc viena apļa spēkošanās, bet uzreiz pēc tam risinājās svinīgā laureātu apbalvošanas ceremonija.

“SQUAD” futbolisti, kuri sakrāja 22 punktus, turnīra gaitā demonstrēja stabilu sniegumu, uzvarot sešas spēles un četrās cīnoties neizšķirti, turklāt ne reizi neielaižot bumbu savos vārtos. Trīs punktu atstatumā no uzvarētājas sacensību kopvērtējumā finišēja turnīra “saimniece” “Strong” (19), bet bronzas godalgas nopelnīja ciemiņi no Lietuvas – FC “Klaipeda City” (18). Uzreiz aiz pirmā trijnieka palika cita lietuviešu vienība “BLRT Yard” (15), bet ne tik labi sekmējās trešajai vieskomandai, proti, Igaunijas “Fortuna”, kas ar pieciem punktiem palika pēdējā vietā.

Neraugoties uz to, “Fortuna” futbolisti saņēma īpašu pārsteiguma balvu no turnīra atbalstītāja pirts kompleksa “Kolotilovka”. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā visas komandas saņēma piemiņas balvas no organizatoriem, kā arī dāvanas no turnīra partnera “GMT Beauty”.

Kā ziņots, pērnā gada pavasarī, kad pēc divu gadu pārtraukuma pirmo reizi “Skonto” hallē risinājās “Strong” turnīrs, sešu dalībnieču konkurencē triumfēja “Baltic XL”. Šoreiz “Baltic XL” futbolisti bija spiesti samierināties ar izcīnīto piekto vietu.

pdf Rezultāti

camera icon Komandu bildes

camera icon Turnīra bildes

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo