LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā sestdienā “Elektrum” Olimpiskajā centrā jau 11. gadu pēc kārtas risinājās tradicionālā sporta kluba “Strong” rīkotā kausa izcīņa telpu futbolā, kurā piedalījās kopumā 16 komandas, tostarp arī dalībnieces no tuvākajām kaimiņvalstīm – Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas. Korporatīvajā Biznesa līgā astoņu vienību konkurencē uzvaras laurus plūca “Rīgas Pašvaldības Policija”, kamēr spēcīgākajā Premjerlīgā tikpat dalībnieču cīņā spēcīgākā izrādījās Baltkrieviju pārstāvošā “MinskEnergo”.

Biznesa līgā visvairāk punktus – 16 – izdevās sakrāt “Rīgas Pašvaldības Policija” vienībai, kas no septiņām cīņām triumfēja piecās, bet pa reizei cīnījās neizšķirti un zaudēja. Vienīgo neveiksmi “policisti” piedzīvoja pret sudraba godalgas ieguvušo “PNB banka” (0:1), kas no līderes finišēja viena punkta atstatumā, gūstot četrus panākumus, savukārt trīs mačus noslēdzot neizšķirti.

Pa 14 punktiem iekrāja uzreiz divas vienības, proti, “Čiekuri-Shishki” un “Baltic International Bank”, bet savstarpējā mačā gūtā panākuma dēļ (2:0) priekšrocību kopvērtējumā ieguva pirmā. Piekto vietu Biznesa līgā ieguva “LEC” (8), vietu zemāk finišēja “Mercure Hotel” (6), bet pašā tabulas beigu daļā izkārtojās attiecīgi “LD Auto” (3) un vienīgā ārzemju vienība šajā līgā – baltkrievu “Staiki” (2).

Tikmēr Premjerlīgas turnīrā, kas līdzīgi kā Biznesa līga tika aizvadīts pēc viena apļa izspēles sistēmas, triumfēja “MinskEnergo” (19) no Minskas. Baltkrievu komanda septiņās spēlēs izcīnīja sešas uzvaras, bet vienīgo reizi slēdza “miera līgumu” 2:2 ar Kaļiņingradas “Svetlij” no Krievijas, kas ar 11 punktiem finišēja uzreiz aiz goda pjedestāla jeb ceturtajā pozīcijā.

Pērnā gada bronzu pret sudrabu iemainīja turnīra organizatore “STRONG” (16), bet godpilno trešo pozīciju izcīnīja vēl viena vieskomanda FC “Klaipeda City” no Lietuvas ar 13 punktiem. Piektajā vietā ar deviņiem punktiem ierindojās “Baltic XL”, bet aiz tās – attiecīgi “Skrīveri” (7), Tallinas “Fortuna” no Igaunijas (5) un JHK “Rīga” (1).

Visi turnīra dalībnieki tās pašas dienas vakarā ar piemiņas balvām tika sveikti Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) noslēguma ceremonijā klubā un karaoke bārā “FRIENDS”.

Kā zināms, RFF un FTA atbalstītā “Strong” telpu futbola kausa izcīņa risinājās jau 11.reizi. Sacensības rīko sporta klubs “Strong” kā izklaides pasākumu saviem klientiem un partneriem.

excel Rezultāti

camera icon Dalībnieku foto

camera icon Foto no turnīra

camera icon Foto no apbalvošanas

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo