LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Iepriekšējā nedēļas nogalē “Elektrum” Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, uz mākslīgā seguma laukuma risinājās tradicionālais apsardzes kompānijas “Strong” organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) atbalstītais minifutbola (6x6) kausa izcīņas turnīrs ar ārvalstu komandu piedalīšanos. Abās grupās nepārspētas palika pašmāju vienības – Biznesa līgā “Balticovo”, bet prestižajā Premjerlīgā līdzīgi kā pērn – “BEITAR”.

Biznesa līgā nākamā čempione “Balticovo” septiņu dalībnieču konkurencē kaldināja četrus panākumus un divas reizes cīnījās neizšķirti, tādējādi iegūstot 14 punktus, ar ko bija gana zelta godalgu nodrošināšanai. Vien punkta atstatumā finišēja otrās pozīcijas ieguvēja “TENTE”, kamēr bronzas medaļas izcīnīja “Senson Truck” (11). Minskas “Staiki” – ar septiņiem iekrātiem punktiem turnīru pabeidza piektajā vietā.

Tikmēr prestižajā Biznesa līgā, kas arīdzan pulcēja septiņas komandas, ar identisku bilanci – četras uzvaras un divi neizšķirti – zelta medaļu iegūšanai pietika “BEITAR”, kas tādējādi triumfēja otro gadu pēc kārtas. Abas pārējās vietas uz “goda pjedestāla” aizņēma ciemiņi, proti, “Klaipeda City” no Lietuvas (10) un baltkrievu Polockas “Olimp” (9). Vien piektajā pozīcijā turnīru noslēdza sacensību “saimniecei” “STRONG” (8), kamēr vienīgā dalībniece no Igaunijas Tallinas “Fortuna” (2) pie uzvarām netika, ierindojoties noslēdzošajā vietā.

Pēc turnīra noslēguma dalībniekiem bija iespēja atpūsties FTA un RFF vasaras noslēguma ceremonijas pasākumā karaoke bārā un naktsklubā “Friends”, kur risinājās arī svinīgā Rīgas domes, sporta veikala “KOMANDA” un “Kolotilovka” atbalstīto sacensību laureātu apbalvošanu.

Kā ziņots, pērn Biznesa līgā triumfēja Krievijas komanda no Ņižņijnovgorodas “Intel”, savukārt Premjerlīgā nepārspēja palika pašmāju “BEITAR”.

excel Rezultāti

camera icon Komandu foto

camera icon Foto

camera icon Apbalvošana

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo