LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 1.oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās tradicionālā apsardzes kompānijas “Strong” kausa izcīņa minifutbolā, kur šogad piedalījās 19 komandas, ieskaitot astoņas vienības no ārzemēm (Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas) –desmit Biznesa līgā un deviņas Premjerlīgā. Biznesa līgā, uzvarot septiņas spēles un divās cīnoties neizšķirti, triumfēja “Forevers”, savukārt prestižākajā Premjerlīgā uzvaru izcīnīja cita pašmāju vienība “BEITAR”.

“Forevers” turnīra gaitā savāca 23 punktus (vārtu attiecība 15:1), piedzīvojot bezvārtu neizšķirtus tikai dueļos ar otrās vietas ieguvēju “Baltic International Bank” (BIB), kā arī bronzas medaļniekiem no Baltkrievijas “Staiki”. Par diviem punktiem mazāk iekrāja “BIB”, kas vienīgā ne reizi neielaida bumbu savos vārtos (13:0), deviņu spēļu ietvaros uzvarot sešas un trijās slēdzot “miera līgumus”. Savukārt “Staiki”, piedzīvojot neveiksmes mačos ar abām pirmo divu vietu ieguvējām, trīs reizes cīnījās neizšķirti, bet četrās spēlēs uzvarēja.

Uzreiz aiz vadošo komandu trijnieka ierindojās viešņa no Igaunijas “Fortuna” (12), pa desmit punktiem savāca “Každija” (Baltkrievija) un “LEC”, savukārt kopvērtējuma tabulas beigu galā izkārtojās attiecīgi “Pašvaldības Policija” un “LSG SKY CHEFS” (pa deviņiem punktiem), kā arī “LABA” (8) un “K-21 mēbeles” (5).

Tikmēr Premjerlīgā pēc pagājušajā gadā iegūtās trešās vietas šoreiz vislabāk sevi apliecināja “BEITAR”, uzvarot piecas cīņas, vienā cīnoties neizšķirti, bet divās atzīstot pretinieku pārākumu, kas kopumā ļāva iegūt 16 punktus, ar ko bija gana uzvaras nodrošināšanai. Iepriekšējā gada Biznesa līgas uzvarētāja “Strong” uzveuca čempioni (1:0), tomēr ne tik sekmīgs sniegums citos mačos ļāva sacensību rīkotāju atbalstītajai komandai sakrāt vien 13 punktus, kas deva trešo vietu. Savukārt par sudraba medaļnieci šajā līgā kļuva vieskomanda no Krievijas “IFK Vega”, iegūstot 14 punktus.

Punkta atstatumā no vietas labāko trijniekā palika “JakoSport” (12), vēl punkts mazāk pērnās sezonas titula ieguvējai baltkrievu “Energosbit” un Daugavpils vienībai “Apvienība Apsardze”, kamēr no septītās līdz devītajai pozīcijai tabulā izkārtojās “ValiceCar” (Igaunija, 10 punkti), “Žaibo kirtis” (Lietuva, 4 punkti) un “Nemenčine” (Lietuva, 3 punkti).

Visus dalībniekus pēc turnīra gaidīja Futbola turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) vasaras sezonas noslēguma ceremonija sporta bārā un nakts klubā “Friends”, kurā pie piemiņas balvām tika absolūti visi dalībnieki, bet laureāti – pie kausa, medaļām un šampanieša. Tradicionāli neizpalika arī bez pārsteiguma balvām šoreiz no sporta veikala "KOMANDA", restorāna "Vērdiņš" un pirts kompleksa "Kolotilovka".

“Strong” kausa izcīņa minifutbolā risinājās jau devīto reizi. Sacensības rīko apsardzes kompānija “Strong” kā izklaides pasākumu saviem klientiem un partneriem.

excel Rezultāti

camera icon Komandu foto

camera icon Foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo