LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē – 18. aprīlī – Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā (OSC) jau septīto gadu pēc kārtas risinājās tradicionālā apsardzes kompānijas “Strong” rīkotā kausa izcīņa telpu futbolā. Korporatīvajā Biznesa līgā desmit vienību konkurencē uzvaras laurus plūca “MMD Serviss”, kamēr spēcīgākajā Premjerlīgā no piecām dalībniecēm meistarīgākā izrādījās Baltkrievijas pārstāve “Energosbit”, kas vēl pērn triumfēja Biznesa līgā.

 

Biznesa līgā visas desmit dalībnieces ar izlozes palīdzību bija sadalītas divās apakšgrupās pa piecām vienībām katrā. Pēc nospēlēta viena apļa turnīra tālāku cīņu turpināja katras grupas divas spēcīgākās “blices”, mērojot spēkus pusfinālos, “mazajā finālā” un izšķirošajā fināla duelī.

A apakšgrupā vispārliecinošāk sevi apliecināja desmit punktus četros mačos iekrājusī un savos vārtos ne reizi bumbu neielaidusī “Baltic International Bank” (BIB). Kā otra labākā grupas dalībniece pusfinālam kvalificējās nākamā čempione “MMD Serviss”, atpaliekot no līderes par diviem punktiem, savukārt pavisam nedaudz līdz iekļūšanai izslēgšanas mačos pietrūka septiņu punktu īpašniecei “Rīgas Pašvaldības Policijai”.

Savukārt B grupā kvalifikācijas pirmās kārtas barjeru ļoti pārliecinoši pārvarēja “Latvijas Finieris” (četras uzvaras un vārtu attiecība 7:0!), kamēr otru vietu pusfinālā nodrošināja LEC (7 punkti). Pieticīgu veikumu demonstrēja otra viesu komanda no Baltkrievijas Minskas “Staiki”, kas spēja izcīnīt tikai vienu punktu un palika apakšgrupas noslēdzošajā piektajā pozīcijā.

Pusfinālā toni noteica abas A grupas pārstāves – BIB ar minimālu 1:0 handikapu pieveica LEC, savukārt “MMD Serviss” pēc neizšķirti aizvadīta pamatlaika (1:1) “pendeļu” sērijā ar 2:1 sarūgtināja “Latvijas Finieri”. Pēdējiem gan izdevās reabilitēties par šo neveiksmi – “mazajā finālā” “Latvijas Finieris” arīdzan pēcspēles sitienos uzveica LEC (0:0, 2:1), iegūstot bronzas medaļas.

Fināla mačā vairāk sportiskās meistarības un spēka rezervju pietika “MMD Serviss” vīriem, kuri sāncenšus no BIB pārspēja ar 2:0, kļūstot par Biznesa līgas uzvarētāju.

Tikmēr Premjerlīgas sacensību ietvaros apļa turnīru piecu komandu konkurencē ar vienādu punktu skaitu – 9 – noslēdza uzreiz divas vienības, proti, Minskas “Energosbit” un “Garāža”. Tā kā abu sāncenšu savstarpējā cīniņā prasmīgāki bija ciemiņi no Baltkrievijas (4:0), viņiem arī tika vērtīgākā cēlmetāla apbalvojumi. Trešajā vietā ierindojās JFK “Saskaņa”, pozīciju zemāk turnīru pabeidza “TOP Radio”, bet turnīra rīkotājas “Strong” atbalstītā vienība sacensības noslēdza piektajā vietā, neraugoties uz faktu, ka vienīgā spēja uzveikt čempioni “Energosbit”.

Visi turnīra laureāti tās pašas dienas vakarā tika veikti Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) ziemas sezonas noslēguma ceremonijā klubā un sporta bārā “FRIENDS”.

Kā vēstīts, RFF un FTA atbalstītā “Strong” telpu futbola kausa izcīņa risinājās jau septīto reizi. Sacensības rīko apsardzes kompānija “Strong” kā izklaides pasākumu saviem klientiem un partneriem.

Rezultāti

Dalībnieku bildes

Bildes no turnīra un apbalvošanas

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo