LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 3.oktobrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centra (OSC) risinājās tradicionālā apsardzes kompānijas "Strong" kausa izcīņa minifutbolā, kur šogad piedalījās 18 komandas, ieskaitot piecas vienības no ārzemēm (Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas) – pa astoņām Biznesa līgā un Premjerlīgā. Biznesa līgā itin pārliecinoši triumfēja “Strong”, kas pēdējo reizi šo titulu ieguva 2011.gada pavasarī, savukārt prestižākajā Premjerlīgā uzvaru izcīnīja Minskas “Erergosbit” (“Энергосбыт”), kas gadu atpakaļ uzvarēja Biznesa līgā.

Biznesa līgā “Strong” futbolisti jau pirms savas pēdējas spēles turnīrā ar “Baltic International Bank” komandu bija nodrošinājuši sev pirmo vietu turnīrā tabulā. Šis mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, ar ko pietika “baņķieriem”, lai neklātienes cīņā apsteigtu „Rīgas Pašvaldības Policiju”, kura pēdējo spēli pret turnīra debitantiem “Remeks-PM” kaut arī uzvarēja (1:0), bet ar to nepietika, lai paceltos augstāk par ceturto vietu (rezultāts 2:0 pašvaldības policistus pilnīgi apmierinātu). Otro vietu Biznesa līgā guva pieredzējušie “Latvijas Finiera” futbolisti. Mazliet pietrūka līdz godalgoto vietu pjedestālam LEC sportistiem, kuri beigās finišēja piektie. Otrie debitanti Biznesa līgā - komanda “LABA” - zaudēja savu pēdējo un arī izšķirošo cīņu ar Baltkrievijas “Staiki” (“Стайки”) unpalika pēdējā pozīcijā.

Premjerlīgā cīņā izvērtās vēl sīvāka. Ilgu laiku līderos bija “RTU-Strong” un “Cerber-02” futbolisti, kuri beigās palika attiecīgi ceturtie un piektie, atpaliekot no trešās vietas ieguvējas “BEITAR” vienības respektīvi par vienu un diviem punktiem. Savukārt Rīgas viesi Minskas “Erergosbit” (“Энергосбыт”) un Lietuvas “Žaibo kirtis” ilgu laiku bija ēnā, bet ļoti labi aizvadīja turnīra izskaņu. Tikpat punktus kā “BEITAR” punktu iekrāja arī lietuvieši, taču pēdējiem bija labāka vārtu starpība, kā rezultātā mūsu Baltijas kaimiņiem otrā vietā turnīra tabulā, bet baltkrieviem par punktu vairāk un zeltas medaļas. Kā septītie Premjerlīgā finišēja viesi no Igaunijas “ValiceCar”, bet astotie palika ciemiņi no Krievijas IFK “Vega” (ИФК “Вега”).

Visus dalībniekus pēc turnīra gaidīja FTA un RFF vasaras sezonas noslēguma ceremonija sporta bārā un nakts klubā "Friends", Elizabetes ielā 55, kurā pie piemiņas balvām tika absolūti visi dalībnieki, bet laureāti - pie kausa, dāvanu kartes, medaļām un šampanieša. Tradicionāli neizpalika arī bez pārsteiguma balvām.

Turnīru atbalstīja sporta veikals "KOMANDA","Live Rīga" un "Kolotilovka".

“Strong” kausa izcīņa minifutbolā risinājās jau astoto reizi. Sacensības rīko apsardzes kompānija “Strong” kā izklaides pasākumu saviem klientiem un partneriem.

Uz tikšanos pavasarī, tradicionālajā ziemas sezonas noslēguma turnīrā!

excel Rezultāti

camera icon Komandu bildes

camera icon Bildes

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo