LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā sestdienā 25.maijā, tika oficiāli atklāta Latvijas pludmales futbola sezona. Superkausa spēlē “Linden City BSC” ar 4:0 pārspēja “RTU/Beerhouse No1”.

Tradicionāli superkausa spēlē tiekas iepriekšējās sezonas čempioni un kausa ieguvēji. Ja abus titulus izcīnījusi viena un tā pati komanda, tad cīņā par superkausu iesaistās kausa izcīņas finālisti. Šogad situācija izvērtās pavisam netipiska – abus titulus pērn izcīnīja Liepājas komanda, bet finālisti (un arī Latvijas čempionāta otrās vietas ieguvēji) “Kreiss” vienība diemžēl beigusi pastāvēt. Sacensību organizatoriskajā sapulcē tika pieņemts lēmums starp divām kausa izcīņas pusfinālistēm – “RTU/Beerhouse No1” un FK “TUC” – priekšroku dot tai, kas ieņēma augstāku vietu čempionātā, proti – “RTU/Beerhouse No1”.

Lai arī pirmie vārti tika gūti vien otrās trešdaļas ievadā, izceļoties Maksimam Seņam, un arī kopumā laukumā ritēja visnotaļ līdzvērtīga spēkošanās, tomēr mača izskaņā tablo vēstīja, ka itin pārliecinošu uzvaru 4:0 izcīnījusi “Linden City BSC” vienība. Divus vārtus tās labā guva Sergejs Vasiļjevs, bet reizi “studentu” vārtsargu Aivi Poklikajevu pārspēja Aleksandrs Hohļuks.

Superkausa vēsture

2013.g.

“Kreiss”

“Honda”

5:4

2014.g.

“BFS/Skonto/Atlas”

“Kreiss”

4:1

2015.g.

“Kreiss”

“Dinamo Lat”

9:4

2016.g.

“Kreiss”

RTU

7:6 p.s.

2017.g.

RTU

“Kreiss”

8:2

2018.g.

“Kreiss”

FK “TUC”

5:2

2019.g.

“Linden City BSC”

“RTU/Beerhouse No1”

4:0


pdf Spēles protokols

camera icon Spēles foto

video icon Spēles video

Papildus informācija

Latvijas čempionāta sākums (pirmais posms) plānots 13.jūnijā. Uz doto brīdi dalību apstiprinājušas piecas komandas: “Linden City BSC”, FK “Spartaks”, FK ”Zep/Forevers”, “Grifs AG/Robežsardze” un FK “TUC/Top Media”. Visas spēles notiks ceturtdienu vakaros Majoros, sekojošos datumos: 13.06., 27.06., 11.07., 01.08. un 08.08.

Latvijas kauss šovasar tiks aizvadīts 6. un 7.jūlijā, kā pēdējos gados ierasts – Liepājas pludmalē.

Latvijas čempionāta pirmās līgas (jeb Jūrmalas kausa) pirmais posms notiks 15.jūnijā, šīs sacensības plānots aizvadīt sestdienās, finālposms – 10.augustā. Tai pat dienā tiks aizvadīta arī kausa izcīņa dāmu komandām. Savukārt pašmāju pludmales futbola sezona noslēgsies 18.augustā, kad ieplānoti divi vienas dienas turnīri – kausa izcīņa veterāniem no 35 gadu vecuma, ka arī nu jau tradicionālais IT kompāniju turnīrs.

Savukārt valstsvienībai šovasar plānoti divi starti:

  • 13. un 14.jūlijā Baltijas kausa izcīņā Tallinā,
  • no 19. līdz 28.jūlijam Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Maskavā.

Visbeidzot, ar prieku paziņojam, ka Latvijas pludmales futbola aktivitātēm ir izdevies piesaistīt ģenerālsponsoru, par kuru kļuvusi Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Tas ļaus celt sacensību organizatorisko līmeni – iegādāties papildus elektroniskos tablo un teltis, nodrošināt bumbu padevējus visās spēlēs, u.c.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo