LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020
Aizvadītajā sestdienā, 21.maijā, oficiāli tika atklāta Latvijas pludmales futbola sezona. Laukumos Rīgā pie Vanšu tilta cīņas ritēja no rīta līdz pat pievakarei. Vispirms mačā starp pērnās sezonas valsts čempioniem RTU un kausa ieguvējiem “Kreiss” tika noskaidroti šī gada pirmās trofejas – superkausa – ieguvēji, bet pēcāk astoņas komandas devās cīņā par Rīgas kausu.

Tradīcija sezonas sākumā aizvadīt superkausa izcīņas spēli, kurā tiekas iepriekšējā gada čempioni un kausa ieguvēji (gadījumos, ja abus titulus izcīnījusi viena komanda, tad – kausa izcīņas finālisti), tika ieviesta 2013.gadā, kad "Kreiss" pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 pieveica Ventspils "Honda". Gadu vēlāk "BFS/Skonto/Atlas" ar 4:1 pārspēja čempionus "Kreiss", bet pērn “Kreiss” ar 9:4 itin pārliecinoši apspēlēja “Dinamo Lat”.

Šopavasar cīņa izvērtās daudz saspringtāka. Līdzjutēji tika palutināti kā ar pagarinājumu, tā arī ar pēcspēles sitieniem, kuros ar 7:6 pārāji beigu beigās izrādījās “Kreiss” futbolisti, tādējādi jau trešo reizi (no četrām) iegūstot sezonas pirmo trofeju.

Jāatzīmē, ka nozīmīgo maču abas komandas spēja pulcēt ļoti cienījamus sastāvus. Tā, piemēram, “Kreiss” rindās laukumā devās un 23.minūtē izlīdzinājumu 2:2 panāca viens no Latvijas labākajiem smilšu futbolistiem Maksims Seņs, savukārt RTU rindās atgriezies pieredzējušais aizsargs Gatis Rožkalns.

Latvijas pludmales futbola superkausa izcīņa 2016

RTU (Rīga) – “Kreiss” (Rīga) 8:9 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 6:7)

1’ Mārtiņš Auziņš (1:0), 14’ Gatis Rožkalns (2:0), 22’ Sergejs Travkins (2:1), 23’ Maksims Seņs (2:2).
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo