LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020
Aizvadītajā sestdienā, 21.maijā, oficiāli tika atklāta Latvijas pludmales futbola sezona. Laukumos Rīgā pie Vanšu tilta cīņas ritēja no rīta līdz pat pievakarei. Vispirms mačā starp pērnās sezonas valsts čempioniem RTU un kausa ieguvējiem “Kreiss” tika noskaidroti šī gada pirmās trofejas – superkausa – ieguvēji, bet pēcāk astoņas komandas devās cīņā par Rīgas kausu.

Tradīcija sezonas sākumā aizvadīt superkausa izcīņas spēli, kurā tiekas iepriekšējā gada čempioni un kausa ieguvēji (gadījumos, ja abus titulus izcīnījusi viena komanda, tad – kausa izcīņas finālisti), tika ieviesta 2013.gadā, kad "Kreiss" pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 pieveica Ventspils "Honda". Gadu vēlāk "BFS/Skonto/Atlas" ar 4:1 pārspēja čempionus "Kreiss", bet pērn “Kreiss” ar 9:4 itin pārliecinoši apspēlēja “Dinamo Lat”.

Šopavasar cīņa izvērtās daudz saspringtāka. Līdzjutēji tika palutināti kā ar pagarinājumu, tā arī ar pēcspēles sitieniem, kuros ar 7:6 pārāji beigu beigās izrādījās “Kreiss” futbolisti, tādējādi jau trešo reizi (no četrām) iegūstot sezonas pirmo trofeju.

Jāatzīmē, ka nozīmīgo maču abas komandas spēja pulcēt ļoti cienījamus sastāvus. Tā, piemēram, “Kreiss” rindās laukumā devās un 23.minūtē izlīdzinājumu 2:2 panāca viens no Latvijas labākajiem smilšu futbolistiem Maksims Seņs, savukārt RTU rindās atgriezies pieredzējušais aizsargs Gatis Rožkalns.

Latvijas pludmales futbola superkausa izcīņa 2016

RTU (Rīga) – “Kreiss” (Rīga) 8:9 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 6:7)

1’ Mārtiņš Auziņš (1:0), 14’ Gatis Rožkalns (2:0), 22’ Sergejs Travkins (2:1), 23’ Maksims Seņs (2:2).
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo