LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009.g.dz.zēniem” finālsacensības 2009. gadā dzimušajiem futbolistiem, kur četru komandu konkurencē ceļazīmi uz Latvijas mēroga finālu nopelnīja TFS “Nikars-Vanagi” vienība.

Četras turnīra dalībnieces vienīgo ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālturnīru, kas notiks 13. martā Smiltenē, sadalīja pēc viena apļa turnīra, pa reizei tiekoties katra ar katru. TFS “Nikars” futbolistiem pietika ar septiņiem izcīnītiem punktiem (divas uzvaras un neizšķirts), lai kļūtu par sacensību uzvarētāju. “Vanagi” guva virsroku dueļos ar JFC “Corona Borealis” (5:1) un BJFK “Pārdaugava” (3:2), kā arī slēdza “miera līgumu” ar FK “Ranto” – 1:1.

Otrajā pozīcijā sacensību izskaņā finišēja BJFK “Pārdaugava” (4), bet nākamajās vietās ierindojās attiecīgi FK “Ranto” (3) un JFC “Corona Borealis” (1).

Par šīs vecuma grupas labāko vārtu guvēju kļuva 12 reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušais Deivids Kļaviņš, labākā vārtsarga godu izpelnījās viņa komandas biedrs Mareks Muižnieks, bet kā vērtīgākais futbolists tika atzīts cits čempionvienības pārstāvis Mikus Caune.

Labākā trenera trofeju ieguva Romans Galajevs (FK “Ranto”), simpātiju balvu saņēma jau priekšsacīkstēs tai nominētais Ivans Muteņins (“Fariona” FK), kā arī Georgijs Bombāns (BJFK “Pārdaugava”), kamēr “Fantasy Park” nominācijā par atraktīvākajiem līdzjutējiem triumfēja TFS “Nikars-Vanagi”.

Godalgoto vietu ieguvējas tika sveiktas ar kausiem, bet pilnīgi visi dalībnieki ar medaļām un piemiņas balvām.

Kā vēstīts, sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

video icon Turnīra video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo