LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009.g.dz.zēniem” finālsacensības 2005. gadā dzimušajiem futbolistiem, kur četru komandu konkurencē triumfēja TFS “Nikars-Vanagi”.

Četras turnīra dalībnieces vienīgo ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālturnīru, kas notiks 11. martā Kuldīgā, sadalīja pēc viena apļa turnīra, pa reizei tiekoties katra ar katru. TFS “Nikars-Vanagi” jaunā futbola maiņa pārliecinoši triumfēja visos trijos mačos ar ļoti iespaidīgu kopējo gūto un zaudēto vārtu bilanci – 18:1 (!).

Ar sešiem iekrātiem punktiem otrajā vietā ierindojās SK “Super Nova”, kas grupas uzvarētājai piekāpās ar rezultātu 0:4, bet pa vienam punktam, cīnoties neizšķirti savstarpējā duelī (3:3), savāca FS “Leevon” (trešā vieta pēc gūto un zaudēto vārtu attiecības) un JDFS “Alberts” (ceturtie).

Par šīs vecuma grupas labāko vārtu guvēju kļuva TFS “Nikars-Vanagi” pārstāvis Gregors Helmanis (7 vārti), bet vērtīgākā vārtsarga un spēlētāja nominācijās triumfēja SK “Super Nova” futbolisti – Kārlis Benefelds un Marats Vinogradovs.

Par meistarīgāko treneri tika atzīts Māris Landmanis (FS “Leevon”), simpātiju balvu ieguva Ņikita Doroševs (JDFS “Alberts”) un Ralfs Upenieks (FS “Leevon”), savukārt “Fantasy Park” balvu par aktīvākajiem līdzjutējiem nopelnīja TFS “Nikars-Vanagi”.

Godalgoto vietu ieguvējas tika sveiktas ar kausiem, bet pilnīgi visi dalībnieki ar medaļām un piemiņas balvām.

Kā vēstīts, sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

video icon
Turnīra video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo