LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Piektdien, 11. septembrī rīkotās "Futbola Dienas 2015" ietvaros Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Rīgas Domi jau otro gadu pēc kārtas organizēja futbola svētkus bērniem 6-10 gadu vecumam.

 

Pasākums bija piemērots gan tiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar futbolu un plāno taisīt pirmos soļus šajā sportā, gan tiem, kuri jau trenējas kādā no Rīgas futbola skolām. Kopumā pasākumā piedalījās vairāki simti bērni un viņu vecāki, sporta skolotāji un futbola treneri.

Svētku dalībniekiem bija plaša izvēle, ar ko nodarboties. No pulksten 14:00 līdz 16:30 notika "RTU" FC, SK "Super Nova", JDFS "Alberts", JFC "Skonto" un Rīgas U-13 reģionālās izlases atklātie treniņi. Tajā pašā laikā blakus risinājās futbola turnīrs 3 pret 3, žonglēšanas konkurss un sitieni uz precizitāti. Tie, kuriem futbola bija jau pa daudz, varēja palēkāt uz batuta un piepūšamajām atrakcijām. Visas dienas garumā par bērnu izklaidi rūpējās trīs animācijas filmu varoņi.

Rīgas futbola svētki noslēdzās plkst.16.30 ar dalībnieku apbalvošanu, kurā piedalījās Latvijas futbola izlases spēlētāji Artūrs Karašausks un Aleksejs Višņakovs. Katrs bērns saņēma diplomu par piedalīšanos svētkos un citas piemiņas balvas no RFF, bet bērni, kuri vēl tikai sper pirmos soļus futbolā - ielūgumu no LFF uz Latvijas - Kazahstanas futbola maču, kas notiks šī gada 13. oktobrī pulksten 21:45 "Skonto" stadionā. Par speciālām balvām parūpējas RFF un Rīgas Dome, kā arī pasākuma partneris - sporta preču veikals "Komanda".

Rīgas futbola svētku organizatori pateicas visiem dalībniekiem par piedalīšanos, partneriem un draugiem - par pasākuma atbalstu un novēl veiksmi un panākumus jaunajiem futbolistiem.

camera icon Foto

video icon Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo