LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Piektdien, 11. septembrī rīkotās "Futbola Dienas 2015" ietvaros Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Rīgas Domi jau otro gadu pēc kārtas organizēja futbola svētkus bērniem 6-10 gadu vecumam.

 

Pasākums bija piemērots gan tiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar futbolu un plāno taisīt pirmos soļus šajā sportā, gan tiem, kuri jau trenējas kādā no Rīgas futbola skolām. Kopumā pasākumā piedalījās vairāki simti bērni un viņu vecāki, sporta skolotāji un futbola treneri.

Svētku dalībniekiem bija plaša izvēle, ar ko nodarboties. No pulksten 14:00 līdz 16:30 notika "RTU" FC, SK "Super Nova", JDFS "Alberts", JFC "Skonto" un Rīgas U-13 reģionālās izlases atklātie treniņi. Tajā pašā laikā blakus risinājās futbola turnīrs 3 pret 3, žonglēšanas konkurss un sitieni uz precizitāti. Tie, kuriem futbola bija jau pa daudz, varēja palēkāt uz batuta un piepūšamajām atrakcijām. Visas dienas garumā par bērnu izklaidi rūpējās trīs animācijas filmu varoņi.

Rīgas futbola svētki noslēdzās plkst.16.30 ar dalībnieku apbalvošanu, kurā piedalījās Latvijas futbola izlases spēlētāji Artūrs Karašausks un Aleksejs Višņakovs. Katrs bērns saņēma diplomu par piedalīšanos svētkos un citas piemiņas balvas no RFF, bet bērni, kuri vēl tikai sper pirmos soļus futbolā - ielūgumu no LFF uz Latvijas - Kazahstanas futbola maču, kas notiks šī gada 13. oktobrī pulksten 21:45 "Skonto" stadionā. Par speciālām balvām parūpējas RFF un Rīgas Dome, kā arī pasākuma partneris - sporta preču veikals "Komanda".

Rīgas futbola svētku organizatori pateicas visiem dalībniekiem par piedalīšanos, partneriem un draugiem - par pasākuma atbalstu un novēl veiksmi un panākumus jaunajiem futbolistiem.

camera icon Foto

video icon Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo